Slavenās Japānas Militāro Tikumu Sabiedrība (dibināta 1895 g.) Kioto Japānā (Dai Nippon Butoku Kai)

Dai Nippon Kai Butoku

Dibinats 1895. Gada 17. aprīlī, Kioto(Japāna), Viņa Karaliskās Augstības Imperatora Meidzi vadībā, lai veicinātu un standartizētu cīņas sistemu visā Japānā un, lai saglabātu mācību tradīcijas un pasniegt Budo un ar to saistīto lielo samuraju kultūru, un lai veicinātu patieso japāņu cīņas mākslas garu. Tā bija pirmā oficiālā cīņas mākslu iestāde, kuras atvēršanu sankcionēja Japānas valdība, kurā uzsvērta vēsturisko kaujas pieredzi un cieņu pret samuraju kultūru, kura kļuva par sava veida elitāru budo meistaru ordeni dalība kurā varēja tikt nodota mantojumā un vadītājs tradicionāli ir viens no imperatora ģimenes locekļiem.

Butokuden (the Butoku Den (武 徳 殿 (Hall of MartialVirtues))

Cīņu slavas zāle tika uzbūvēta pēc senas zāles parauga, kura atradās imperatora pils teritorijā, par piemiņu Heian(Kioto) dibinātājam imperatoram Kammu, netālu no svētnīcas Heian (Heian Jingu Shrine (平安神宮)),lai turpināt seno tradīciju mantojumu, kas ir uzsākta astotajā gadsimtā galvaspilsētā Kioto.


The Butoku Den (武 徳 殿 (Hall of MartialVirtues))
The Butoku Den (武 徳 殿 (Hall of MartialVirtues))

Heian Jingu Shrine (平安神宮))
Heian Jingu Shrine (平安神宮))

Butokuden (the Butoku Den (武 徳 殿 (Hall of MartialVirtues))
Butokuden (the Butoku Den (武 徳 殿 (Hall of MartialVirtues))
Igor Zaytsev Heian (Heian Jingu Shrine (平安神宮))
Heian (Heian Jingu Shrine (平安神宮))
Igor Zaytsev

Dai Nippon Butoku Kai tika atjaunots pēc Otrā Pasaules kara ar jaunu filozofisko vīziju saglabāt seno izcilās klasiskās cīņas mākslas tikumus un tradīciju ieguldījumu miera uzturēšanai pasaulē, starptautiskās nemateriālās vērtības, un nest savstarpēju sapratni un cieņu un labklājību caur Budo izglītību. Tā mērķis ir atjaunot klasiskās militārās kultūras apmācību veicinot mieru un harmoniju pasaulē, kā arī veicināt izglītību tradicionālajas cīņas mākslu disciplīnās. DNBK Gubernators ir Sosai, Higaši Fušimi, Jiko,(Sosai, Higashi Fushimi, Jiko) kurš ir slavenā Šorenin((Shōren-in (青蓮院)) tempļa galvenais priesteris. Viņš ir no pašreizējā imperatora Akihito brālēns.

Saskaņā ar Honbu valdes direktīvu Starptautiskais DNBK departments tika oficiāli dibināts 1992. gadā Amerikas Savienotajās Valstīs, lai organizētu, vadītu un koordinētu visus Dai Nippon Kai Butoku cīņas mākslas veidus pasaulē, ārpus Japānas.

Pārstāvis Latvijā - Igors Zaicevs

Mājas lapa DNBK: dnbk.org


Aiki džudžutsu&aikido Džudžutsu Iaido Veselības cjigun
Igor Zaytsev Igor Zaytsev Igor Zaytsev Igor Zaytsev Igor Zaytsev Igor Zaytsev Igor Zaytsev